Gizlilik

Gizlilik Politikası

Aşağıdaki Gizlilik Politikası  www.haliortuleri.net web sitesinde sizlerden talep edilen bilgilerin saklanması ve kullanılmasına ilişkin açıklamaları içermektedir.

Siteyi ziyaret eden Kullanıcılarımız, aşağıdaki maddeleri kabul ettiklerini beyan etmiş olurlar.

Bu Gizlilik Politikası sadece www.haliortuleri.net üzerinden elde edilen bilgiler için geçerlidir ve sadece haliortuleri.NET bünyesinde kullanılmaktadır.

haliortuleri.NET, üyelik formları ile aldığı bilgileri, üyenin haberi ya da talimatı olmadan, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmaz, faaliyeti dışında hiçbir gerekçe ile ticari amaçla kullanmaz ve satmaz.

haliortuleri.NET, Kullanıcının kişisel bilgilerini (isim, e-mail adresi, telefon numarası ve posta adresi), mali bilgilerini (örneğin kredi kartı numaraları); Sitede yayınlanan ürün ve hizmetleri sunmak, siparişleri almak, ödemeleri gerçekleştirmek, gerektiğinde Kullanıcı ile irtibata geçmek amacıyla kullanmaktadır. (Kullanıcılarımız söz konu duyurulardan- tanıtımlardan haberdar olmak istemezler ise, admin@www.haliortuleri.net adresine e-mail göndererek istedikleri zaman bu uygulamayı durdurabilirler.)

Kullanıcının verdiği tüm bilgilere sadece Kullanıcının kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Kullanıcı değiştirebilmektedir.

Bir başkasının bu bilgileri görmesi/ulaşması ve bunları değiştirmesi imkansızdır.

haliortuleri.NET Kullanıcı bilgilerini, ancak resmi makamlarca talep edilmesi durumunda ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara bildirmek zorunda olduğu durumlarda açıklayabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, hiçbir şekilde www.haliortuleri.net sunucularında tutulmamaktadır.

Siteden alışveriş yapan Kullanıcıların güvenliğini korumak amacıyla, ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.haliortuleri.net ara yüzü üzerinden Kullanıcının bilgisayarı ve banka arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Sitenin güvenli sunucu yazılımı (SSL), güvenli ticari işlemler için mevcut olan en iyi yazılımlardan biridir.

Kullanıcılar istedikleri zaman siteye giriş yaparak kullanım şartnamesi ve koşullarını okuyabilirler.

www.haliortuleri.net’da toplanan Kullanıcı bilgileri; Şirket yapısında meydana gelebilecek değişiklik (Şirketin organizasyonel yapısındaki değişiklik, satılması veya başka bir şirketle birleşmesi) durumunda, üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

haliortuleri.NET, Gizlilik Politikasında kısmen ya da tamamen değişik yapabilir. Bu değişiklikler site üzerinde de düzeltilecektir. Değişiklikler Sitenin ana sayfasında ve e-posta yoluyla Kullanıcılara duyurulabilir. Siteyi kullanmaya devam eden Kullanıcılar, Gizlilik Politikasında yapılan değişiklikleri kabul ettiğini beyan etmiş olur.